Anthoria - Dollhouse
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum for guild Dollhouse
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Guild porady a vaše názory.

Goto down 
+6
bakok2
StreetKnight
Maritain
Bulletak
Skybreaker
Dezhor
10 posters
AutorSpráva
Dezhor




Počet príspevkov : 2
Join date : 17.11.2010

Guild porady a vaše názory. Empty
OdoslaťPredmet: Guild porady a vaše názory.   Guild porady a vaše názory. EmptyNe november 21, 2010 3:55 pm

Porada č. 1
[You must be registered and logged in to see this image.]
Porada č. 2
[You must be registered and logged in to see this image.]
Porada č. 3
[You must be registered and logged in to see this image.]
Porada č. 5
[You must be registered and logged in to see this image.]
Porada č. 6
[You must be registered and logged in to see this image.]

Sem vám budu házet čistě pro zajímavost screeny z každé porady.
A zároveň bych chtěl znát váš názor na jednotlivé porady. Která podle vás byla nejpřínosnější? Hodnoťte porady procentuálně - 100% nejlepší - 0% nejhorší.
Klidně se i rozepište co podle vás bylo dobře nebo špatně.

Já začnu.
Porada č. 1 - 100% podle mě zatím nejplodnější porada, dost se toho vyřešilo GB, střádání na GH i organizační struktura guildy

Porada č. 2 - 15% Těch patnáct procent dávám za to, že jsme se dokázali sejít v poměrně hojném počtu. Kasíno a restaurace na Fray Islandu, je podle mě dost nedotažený nápad. Nevím kolik z vás kouká na cenu jídla u vendora, ale věřím že moc ne. Takže postavit byznys na levnějším jídle je hloupost.

Porada č. 3 - 80% Hodně se toho vyřešilo. Guilda má své nové class leadery, a padlo pár rozhodnutí ohledně udržování pořádku v GB a šetření na GH. Super porada, ale musím dát 20% dolů za slabší účast. Na druhou stranu se na poradě ukázalo to pevné jádro lidí, kterým na guildě záleží.

Porada č. 4 - XX% Nezúčastnil jsem se.

Porada č. 5 - 75% Pohodová, akorát místy trochu nepřehledná porada. Všichni psali, co měli na srdci : ) Zase jsme trochu pokročili ve způsobu jakým budeme střádat na náš GH. A tak byly zavedeny poplatky, což je jedině dobře. Řešila se také otázka vyžírání GB (např. DeathKnight vybere tři knihy pro priesta apd.)

Porada č. 6 - 80% Na šesté poradě byla vyšší účast než je obvykle. Řešila se neaktivita spousty hráčů a jejich ignorování povinností člena guildy. Objevila se dokonce i myšlenka rozdělení guildy. Což už mi přijde jako příliš brutální řešení typu "Máš zlomenej malíček, tak ti usekneme celou nohu." To je jen vyústění problémů s hráči, kteří ignorují forum a guild message/info. Proto se všichni více zapojme do dění, jinak pro nás v guildě není místo.


Naposledy upravil Dezhor dňa Po december 20, 2010 5:25 pm, celkom upravené 4 krát.
Návrat hore Goto down
Skybreaker

Skybreaker


Počet príspevkov : 21
Join date : 17.11.2010

Guild porady a vaše názory. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guild porady a vaše názory.   Guild porady a vaše názory. EmptyNe november 21, 2010 6:08 pm

Jo muj screen ze skvělé druhé porady:

[You must be registered and logged in to see this image.]


Třetí porada:



[You must be registered and logged in to see this image.]
Návrat hore Goto down
Bulletak

Bulletak


Počet príspevkov : 61
Join date : 17.11.2010
Age : 28
Bydlisko : Liptovsky Hradok

Guild porady a vaše názory. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guild porady a vaše názory.   Guild porady a vaše názory. EmptyPo november 29, 2010 5:19 pm

Dezhor velmi pekne ti dakujeme za kritiku s tou ucastou neviem co by sme robili kedže polka ludi sere na guildu poviem to na rovinu
Návrat hore Goto down
Skybreaker

Skybreaker


Počet príspevkov : 21
Join date : 17.11.2010

Guild porady a vaše názory. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guild porady a vaše názory.   Guild porady a vaše názory. EmptyPo november 29, 2010 10:46 pm

Bulletak napísal:
Dezhor velmi pekne ti dakujeme za kritiku s tou ucastou neviem co by sme robili kedže polka ludi sere na guildu poviem to na rovinu

S tou pulkou mi přijde, že to vidíš ještě hodně pozitivně.
Podle mě by bylo dobrý kdyby se pro začátek, aby lidi alespoň zaregistrovali na forum a sem tam to shlédli.
Možná by bylo dobrý přidělovat rank member až potom co se zaregistruje na forum a vyšší rank by získal za účast na guildovních akcích a aaktivitě na foru.
Ale teď už se začínam rozepisovat krapet do špatného postu silent
Návrat hore Goto down
Maritain

Maritain


Počet príspevkov : 34
Join date : 16.11.2010
Age : 34
Bydlisko : Moldava nad Bodvou, SVK

Guild porady a vaše názory. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guild porady a vaše názory.   Guild porady a vaše názory. EmptyUt november 30, 2010 1:07 am

No musim sa priznat ze patrim medzi officerov, ale este som nebol ani ja jednej porade. Nie je to z toho dovodu, ze nechcem, ale nemozem z dovodu prace. Za kazdu jednu neucast som sa vopred ospravedlnil.
Návrat hore Goto down
Bulletak

Bulletak


Počet príspevkov : 61
Join date : 17.11.2010
Age : 28
Bydlisko : Liptovsky Hradok

Guild porady a vaše názory. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guild porady a vaše názory.   Guild porady a vaše názory. EmptyUt november 30, 2010 3:16 pm

Skybreaker to neni vobec zly napad na dalsej porade to urcite spomeniem Smile
Návrat hore Goto down
Dezhor




Počet príspevkov : 2
Join date : 17.11.2010

Guild porady a vaše názory. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guild porady a vaše názory.   Guild porady a vaše názory. EmptyUt november 30, 2010 10:10 pm

Za kritiku nemáte zač, myslím, že je důležité aby v guildě byl nějaký křikloun, který poukáže na to dobré, ale i to špatné : )

Když se člověk omluví a nemůže se dostavit na poradu. Tak je to správně. (Přece nebudeme nikoho nutit dát výpověď z práce, aby se s námi sešel Very Happy)
Spíš mi vadí hráči, kteří se diví a strašně překvapeně se ptají,kdy že to je a kde že ta porada je. Přitom je to v guild message pomalu týden předem. Tihle mi vadí nejvíc.

Návrat hore Goto down
Bulletak

Bulletak


Počet príspevkov : 61
Join date : 17.11.2010
Age : 28
Bydlisko : Liptovsky Hradok

Guild porady a vaše názory. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guild porady a vaše názory.   Guild porady a vaše názory. EmptySt december 01, 2010 3:03 pm

Dezhor milujem takych co si to ani nevedia precitat a ked zacnem invitovat tak co sa deje atd
Návrat hore Goto down
StreetKnight

StreetKnight


Počet príspevkov : 3
Join date : 16.11.2010
Age : 29
Bydlisko : Praha Modřany

Guild porady a vaše názory. Empty
OdoslaťPredmet: SOUHLAS   Guild porady a vaše názory. EmptySo december 04, 2010 2:25 am

taky souhlasim s Skybreakerem... ja sam se zucastnil jen jedne a ted opet nemuzu ale stejne jako maritain kvuli prace. snazim se
aspon najit si cas a kdyz uz divam se na forko takze s tim navrhem souhlasim tky Smile rad bych aby se all zapojili do g jak se patri
a ne jen aby meli jmeno nasi g pod jmenem... Street????? (plati to za all street Very Happy)
Návrat hore Goto down
Maritain

Maritain


Počet príspevkov : 34
Join date : 16.11.2010
Age : 34
Bydlisko : Moldava nad Bodvou, SVK

Guild porady a vaše názory. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guild porady a vaše názory.   Guild porady a vaše názory. EmptyNe december 05, 2010 3:44 pm

Porada bola rychla a strucna. Boli sme len 4. Prebrala sa staznost od Apophis-a ohladom ninjovania v dungne hracmi Dollhouse (Thce, Klasikk, Dedlikk a este jeden hunt). Staznostou sa zaobera Liker ako raid leader. Vsetky blizsie informacie nam Liker urcite rad casom vysvetli. Dufam,ze staznost bude negativna, inak nasleduju postihy.
Návrat hore Goto down
Bulletak

Bulletak


Počet príspevkov : 61
Join date : 17.11.2010
Age : 28
Bydlisko : Liptovsky Hradok

Guild porady a vaše názory. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guild porady a vaše názory.   Guild porady a vaše názory. EmptyNe december 05, 2010 5:58 pm

ja sa ospravedlnujem že som tu nebol Sad
Návrat hore Goto down
bakok2




Počet príspevkov : 26
Join date : 17.11.2010
Bydlisko : Levice

Guild porady a vaše názory. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guild porady a vaše názory.   Guild porady a vaše názory. EmptyPo december 06, 2010 9:12 am

Ja by som sa tiez chcel ospravedlnit ze som nebol. Som sa logoval 13:05 a server ako inak nesiel... Na Chate som nasiel ze tam su nejake problemy tak som myslel ze porada ani nebude..sorry
Návrat hore Goto down
Tyche

Tyche


Počet príspevkov : 19
Join date : 18.11.2010
Age : 36

Guild porady a vaše názory. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guild porady a vaše názory.   Guild porady a vaše názory. EmptyPo december 06, 2010 4:10 pm

Jn, bolo nas malo. Ale zacala riesit podla mna velmi dolezita vec, a to prave ako nas budu vnimat ostatni. Dufam tiez ze obvinenie sa nepotvrdi.
Návrat hore Goto down
DrFinch

DrFinch


Počet príspevkov : 7
Join date : 20.11.2010
Age : 27
Bydlisko : Poličky u PV

Guild porady a vaše názory. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guild porady a vaše názory.   Guild porady a vaše názory. EmptySt december 08, 2010 6:26 pm

Jj na té 4. poradě to bylo asi prokletí ale tzv. ''postiženého'' hráče jsme kontaktovali teď jen zjistit pravdu a navrhnout trest--Ninjovani je ale těžkej zločin Very Happy
Návrat hore Goto down
http://wow-konoha.blog.cz
Bulletak

Bulletak


Počet príspevkov : 61
Join date : 17.11.2010
Age : 28
Bydlisko : Liptovsky Hradok

Guild porady a vaše názory. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guild porady a vaše názory.   Guild porady a vaše názory. EmptyUt december 21, 2010 5:46 pm

Tu vam objektivne zhodnotim situaciu

Tato guilda ma potencial byt velmi dobrou alebo aspon nadpriemernou.Som rad že sa zacali velke cistky a aj ked s tym hraci nesuhlasia ale je to len a len vasa vina.Dost sa to preriedilo s neaktivnymi hracmi a este aj s tymi poplatkami len tak bokom vam poviem že sa vyzbieralo 1000 g a to platilo len niejak 23 hracov co je v celku slusne.

Dalsi sa dost nahnevali pretože je menej clenov v guilde:

Upozornujem vas Vieme co robime a chceme len to najlepsie verte mi neni lepsia kvantita ako kvalita

Dalej ma dost hneva že vela ludi ked nieco pripomeniem tak ani nevie o co sa jedna zase to je len vasa chyba v Guild Message je napisane vždy co sa jedna a ak je toho viac tak je t v guild info alebo na forku

S tym sa dostavam k dalsiemu problemu Forko Celkom sa to tu rozbehlo co ma tesi ale ty co tu niesu su zrazu prekvapeny co sa deje zase len vasa chyba

Na 6 porade bolo dost ludi co ma tesi verim že po cistkach tu bude dost ludi a planujem jednu velku poradu na upresnenie casu ktory by ako tak vyhovoval vsetkym

Ako dezhor spomenul tak tu bola aj myslienka rozdelenia guildy predložili sme to ja a liker s tym že by sa zobralo len jadro guildy a spravila by sa nova ale ak sa to tu pocisti tak je to zbytocne.

Dalej GH je novy set na veci a stale tam davate recepty preto prosim anianku aby to uzamkol a dal meno GH

Dalej leavol Streethunter s presvedcenim že ked nas bolo 350 tak to bolo lepsie upozornujem nik ho nevyhanal ale nehra to moc dlho takže asi este nevie co je spravne

Situacia v guilde je dost napäta ale su to nase opatrenia na zlepsenie a myslim že funguju

Dalej kto ma niejaky napad pocit stažnost alebo uplne iny system niecoho tak nech to pokojne predloži na porade a vsetko sa preriesi

Este že porady niesu a ani nebudu na G chate G chat je na zabavu pokec a podobne veci porada je event kde sa stretnu ludia z guildy a paci sa mi to ovela viac

To je niejake take shrnutie celej situacie ohladom guildy kludne tu napiste niejaku poznamku k tomu rad sa este vyjadrim

Tesim sa na Dalsiu poradu dufam že bude zase dost ludi

GL A HF bulletak
Návrat hore Goto down
Bulletak

Bulletak


Počet príspevkov : 61
Join date : 17.11.2010
Age : 28
Bydlisko : Liptovsky Hradok

Guild porady a vaše názory. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guild porady a vaše názory.   Guild porady a vaše názory. EmptyUt december 21, 2010 5:48 pm

Velka vdaka patri Maritainovi ktory robi pre guildu vela preciznej roboty takže naozaj diki Smile dufam že do guildy pridu dalsi ludia ktory chcu nieco spravit diki vam vsetkym ostatny uvidite co s vami bude
Návrat hore Goto down
Pharox

Pharox


Počet príspevkov : 20
Join date : 22.11.2010
Age : 30

Guild porady a vaše názory. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guild porady a vaše názory.   Guild porady a vaše názory. EmptyUt december 21, 2010 11:48 pm

a ja som Streetovi poslal nejake surky na GH + wormhole generator co ej dost vzacne...dufam ze to tam dal
Návrat hore Goto down
Enoss

Enoss


Počet príspevkov : 25
Join date : 04.12.2010
Bydlisko : Kosice - Zapad

Guild porady a vaše názory. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guild porady a vaše názory.   Guild porady a vaše názory. EmptySt december 22, 2010 1:42 am

Pharox napísal:
a ja som Streetovi poslal nejake surky na GH + wormhole generator co ej dost vzacne...dufam ze to tam dal

jeden v banke je..
Návrat hore Goto down
Pharox

Pharox


Počet príspevkov : 20
Join date : 22.11.2010
Age : 30

Guild porady a vaše názory. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guild porady a vaše názory.   Guild porady a vaše názory. EmptySt december 22, 2010 2:44 pm

tak precalen to tam dal....aspon ze tak
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Guild porady a vaše názory. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guild porady a vaše názory.   Guild porady a vaše názory. Empty

Návrat hore Goto down
 
Guild porady a vaše názory.
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Anthoria - Dollhouse :: Offtopic !-
Prejdi na: